Якщо хто не в курсі, літо вже розпочалося.

Читали вже статтю «Вхопити літо за хвоста»?

Тепер маєте можливість перевірити, наскільки легко заплановане вами можна виконати в реальності. Такий метод переосмислення та перевірки виконаного щодо запланованого використовується для розвитку самоконтролю. Досить часто ми ставимо перед собою певні задачі, а потім пізно згадуємо про них.

Тож, окрім пунктів, які ви читали у статті «Вхопити літо за хвоста», можна зробити наступне:

  • Переглянути свої плани на літо, з огляду на те, що перших півмісяця червня, – вже як не бувало.

Таких «півмісяців» у літа не так вже й багато – всього шість. Тобто лишилося п’ять аналогічних проміжків для виконання запланованого. Еге ж, час настільки швидко летить. Одна шоста літа вже пройшла!! Вона в минулому! Про це «пройдене літо» вже можна згадувати! І осінь «не за горами».

  • Відзначте, що вдалося вже зробити?

Ще нічого? Саме час позначити ще одне завдання – «навчитися самоконтролю» 🙂

А якщо вже є щось реалізоване, можна проаналізувати, наскільки добре все пройшло, і чи відповідає результат вашим очікуванням. Аби в разі потреби підправити решту планів, поки не пізно.

  • Подумати, через який проміжок часу буде потрібно перевірити себе знову?

Комусь достатньо раз на місяць переглядати зроблене і свої плани. Хтось уже має хороші навички самоконтролю і виконає все, що заплановане без нагадувань. А комусь може знадобиться щодня аналізувати – як так сталося, що час промайнув, а зроблене «геть нічого».

У найгіршому разі для початку можна попросити когось із близьких та друзів аби вони допомогли вам зосередитися і нагадували про не виконані завдання. Але це слід використовувати лише на перший час. Навички самоконтролю допомагають по життю досягати поставлених цілей та почуватися успішною людиною. Успіхів вам! 🙂


Якщо ви бажаєте отримати психологічну консультацію звертайтесь безпосередньо до Вікторії.
Skype: viktoriatalan
e-mail: [email protected]
Профіль у ФБ: Вікторія Таланко
Канал Youtube: Viktoria Talanko


Текст та фото Вікторія Таланко ©

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *