Дуже багатьом речам можна дати «друге життя», навіть якщо, здається, що це неможливо. Якщо у вас закінчився скотч не поспішайте викидати основу, адже з неї можна зробити оригінальну скриньку або ж коробочку для подарунка. Все що потрібно, впевнена, у вас знайдеться, адже декорувати її можна чим завгодно. У мене, для прикладу, основним елементом буде джгутовий шпагат. Отож, для виготовлення скриньки нам знадобиться:

  • основа з-під скотча;
  • цупкий картон (дуже зручно використовувати обкладинки зі старих блокнотів або коробки з під цукерок);
  • джгутовий шпагат/кольоровий папір/стрічка-самоклейка/тканина);
  • термоклей/універсальний/ПВА;
  • губка;
  • акрилова фарба;
  • стрічка;
  • стандартно олівець та ножиці.

Вирізаємо дно для скриньки із картону по внутрішній стороні основи і зафарбовуємо його фарбою, так само зафарбовуємо внутрішню сторону основи за допомогою губки. Коли дно та основа підсохнуть – склеюємо ці два елементи. Тепер за допомогою джгутового шпагата, починаючи із дна, обмотуємо нашу скриньку до верху. Потім так само фарбуємо її у білий колір і залишаємо сохнути.

Обводимо ще раз дно основи – нам потрібно зробити кришку. Оскільки у блокноті чи коробці з-під цукерок уже є готовий яскравий малюнок, то зафарбувати потрібно лише внутрішню частину кришки, а у зовнішній легенько зробимо білий контур за допомогою губки. По краю приклеюємо джгутовий шпагат, прикрашаємо намистинами за бажанням.

Все, скринька з основи для скотча готова. Насправді дуже просто, єдине що потрібно чекати доки висохне фарба, проте цей процес можна прискорити за допомогою фену. А якщо використовувати папір для обклеювання чи тканину то весь процес виготовлення займе вдвічі менше часу.

У такій скриньці зручно зберігати всілякі дрібнички або ж заховати маленький подаруночок.

Розвивайтеся творчо!


Фото та текст Олена Славінська ©

Долучитися до обговорення

2 коментарі

  1. Гуаш може залишатися на руках, хіба що потім залакувати чи покрити ПВА, акрилова фарба у цьому плані зручніша.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *