Блог

Розвиваємо малят під час Великодніх свят

Нині Великодні свята, у більшості вихідні тривають до понеділка. Це чудовий час, який можна провести зі своєю родиною. Дітлахів завжди цікавить чим займаються дорослі. І при першій ліпшій нагоді вони намагаються

Міжнародний день Батька

Так склалося, що в Україні день Тата не затверджений офіційно. Проте, міжнародний день Батька  офіційно святкується у третю неділю червня. Отже, у 2017 році він буде відзначатися 18 червня.

Це свято

Вхопити літо за хвоста

-Няв, -няв, – весна добігає кінця, котяче шаленство іде на спад, оголеність тіла стає звичною, а душа піддається спокусі спекотних курортних романів.

Останній місяць весни зазеленів травами, за кілька днів –

Міжнародний день сім’ї. Ідеї для проведення

15 травня святкується Міжнародний день сім’ї. Це свято започатковане Генеральною Асамблеєю ООН ще у 1993 році. Ми народжуємось у сім’ї, а згодом створюємо свою. Так триває із покоління у покоління.

Дружба очима чоловіків

Епіграф :

Хлопець домагається дівчини, а вона йому: “Давай залишимося друзями”. Він подумав і відповідає: ” Давай, тоді ти зганяй в магазин за горілкою, а я піду дівок приведу” (анекдот)

Сьогодні я

Чоловіки не шукають дружби із жінками?

В дитинстві є такий період, коли дівчата вільно граються разом із хлопцями, і якщо батьки не втручаються в цей процес, то між дітьми встановлюються справжні дружні стосунки.

В дитячі роки ми

Ідеї для сімейних традицій

Сімейні традиції – це те, що об’єднує родину та зміцнює її. Коли у подружжя з’являються діти – це привід для того, щоб їх урізноманітнити, тим самим розвиваючи свою малечу.

Традиції бувають

Допомагаю холостякам знайти пару (не шкарпеток)

Я зараз сиджу в супермаркеті. Зручне місце, до речі. За широкою дерев’яною барною стійкою, навпроти невеликий комплект шафок із темних меблів, заставлений блискучими склянками, а посередині велика плазма, на якій