Коли люди не знають що подарувати на день народження чи молодятам на весілля, то зазвичай дарують або гроші, або подарунковий сертифікат. А для цього потрібен відповідний святковий конверт. Звісно, його можна купити, але якщо ви маєте час, матеріали та бажання творити – то варто його зробити самому. Це дуже легко і не займе багато часу.

Для того, щоб виготовити подарунковий конверт своїми руками нам знадобиться:

  • листок картону А4 для основи;
  • папір для декорування;
  • папір для декорування самого конверту;
  • стрічка, діркопробивач – за бажанням (я спочатку думала використати, але в процесі передумала);
  • ножиці;
  • двосторонній скотч;
  • металева лінійка

Спочатку з А4 потрібно вирізати прямокутник розміром 24 на 20 сантиметрів. Залишок не викидаємо, він нам ще знадобиться.

Тепер робимо помітку на відстані 6 сантиметрів, проводимо лінію металевою лінійкою (так краще працювати із лінією загину), далі відміряємо 10 сантиметрів і проводимо другу лінію згину. В результаті у нас залишається третя частина 8 см. Згинаємо сторони, якщо ви використовували металеву лінійку – зробити це дуже просто. На ту сторону, яка має 8 сантиметрів приклеюємо двосторонній скотч та склеюємо наш конверт.

Тепер переходимо до декорування. З паперу (я обрала пакувальний папір) вирізаємо прямокутники, трішки менші від основних сторін конверта. Тобто, 5Х18,5 см; 7Х18,5 см; 9Х18,5 см. Приклеюємо їх до основи.

 Використовуючи залишок, який лишився від А4 зробимо стрічку. Декоруємо її за власним бажанням. Я прикрасила квіткою, яка складається із трьох квіток різного розміру.

З’єднуємо деталі й все, наш подарунковий конверт своїми руками готовий.

Розвивайтеся творчо!


Фото та текст Олена Славінська ©

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *