Шоколад можна дарувати з певної причини чи без будь-якої. Він піднімає настрій, відволікає від депресії та поганих думок. Якщо для вас подарувати шоколадку у звичайному її вигляді банально, то цей майстер-клас вас точно зацікавить. Яскрава та зроблена коробочка власноруч та приємний бонус у виглядів пакетиків із чаєм зроблять просту шоколадку уже набагато ціннішою.

Пропоную вашій увазі три варіанти шоколадниці. Для їх виготовлення знадобиться:

  • картон та кольоровий папір:
  • ножиці;
  • двосторонній скотч, клей гарячий або ПВА, або універсальний;
  • будь-які елементи декору (наклейки, стрічки, блискітки, шнурівки тощо)

Спочатку робимо заготовку, яка складається із основи та з кишеньки для самої шоколадки. Розміри потрібно перевіряти, адже всі шоколадки різні за довжиною та шириною. Коли шаблон готовий можна розпочати декорування.

Перша коробочка буде виконана у техніці iris folding. Вона дуже проста у виконанні, але по-своєму оригінальна. Спочатку вирізаємо контур об’єкта.

Зі зворотньої сторони наклеюємо смужки кольорового паперу у певному напрямку (наприклад, згідно шаблону. Шаблони можна скачати ТУТ). Я не використовувала шаблон, а просто клеїла смужки у довільному напрямку. Потім на зворотню сторону наклеюється шматок чистого паперу.

Другу шоколадницю прикрасимо білими квітами із гофрованого паперу. Для виготовлення квітки необхідно два овала, скручуємо їх, накладаємо одне на одне. Скріплюємо за допомогою голки з ниткою, використовуючи паєтки, намистини, ґудзики тощо.

Третя коробочка прикрашена широкою стрічкою та наклейкою.

Ось і все, головне, по ходу виготовлення шоколадниці пам’ятати, що перед тим як з’єднувати деталі чи декорувати необхідно приклеїти спочатку зав’язки.

Розвивайтеся творчо!


Фото та текст Олена Славінська ©

Долучитися до обговорення

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *