Знаєте у чому найбільша цінність фруктових салатів? Правильно, у вітамінах! І, звичайно, для тих, хто на дієті – це чудовий десерт без зайвих калорій. З різним набором інгредієнтів ви можете коригувати вміст тих чи інших вітамінів для організму. Такий салат може стати гарним сніданком, перекусом чи легкою вечерею. До речі, у дієтологів існує три точки зору щодо правильно вживання фруктів. Одні рекомендують їсти їх лише в першій половині дня, інші – в другій половині дня. Треті ж говорять про те, що фрукти можна їсти у будь-який час. Рекомендую приготувати такий десерт разом із дітлахами чи всією сім’єю. Одразу і час проведете спільно з користю, і залучите домашніх до кухонних справ. А дітлахам ой як це цікаво. Не бійтеся, таку страву навіть трирічному малюкові зіпсувати важко.
У мене сьогодні є банан, яблуко, ківі та мандаринка. І домашній йогурт для заправки. До, речі, для заправки можна використовувати як йогурт, так і сметану, так і будь-який крем.

Нарізаємо кубиками наші фрукти, викладаємо шарами, кожен шар поливаємо йогуртом. Зверху прикрашаємо шматочками мандаринки. Чудово пасують сюди і різні сезонні ягоди.

Простий, корисний та надзвичайно легкий десерт готовий. Смачного!


Фото та текст Олена Славінська ©

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *