Я зараз сиджу в супермаркеті. Зручне місце, до речі. За широкою дерев’яною барною стійкою, навпроти невеликий комплект шафок із темних меблів, заставлений блискучими склянками, а посередині велика плазма, на якій демонструється фільм про подорожі.

І от, хто б міг подумати, що тут є таке зручне місце? Острівець кібернетики посеред моря харчів та споживання. Збоку є кав’ярня, але там немає жодної розетки. А бармен люб’язно погодився підключити мій старенький пошарпаний ноут прямо у себе під касою.

Словом, знайти зручне місце для інтернет-любителя в наш час нескладно. Мені чомусь спадає на думку, що круто бути барменом посеред супермаркету)). Убезпечений від п’яниць, відгороджений від інших працівників широчезною високою в три чверті людського зросту стійкою. Солідні меблі, на відміну від пластикових полиць магазину. Бармен молодий, отже, 99%, що  – холостяк.

Ну а саме про них я й хотіла написати сьогодні.

Після статей про весняне пробудження жінки та про рецепти закоханості для жінок увага мимоволі перемикається  на –темний-  чоловічий бік.

У своєму фейсбуці кілька днів тому я закинула «вудку» із заголовком «Допомагаю холостякам знайти пару». І ось можу прозвітувати про результати.

Більшість чоловіків, які відписалися у цій темі, виявилися одруженими. Кажуть, зайшли з цікавості – а раптом щось таке тут пропонують оригінальне?

Словом, висновок перший – коли закидаєте вудку і маєте цікаву наживку, то рибка припливе неодмінно. А от наскільки ця рибка вам підходить – це вже інше питання.

Ще одне – і у одружених, і у холостяків у профілі може бути  написане… тобто може бути нічого не написане: чи він у шлюбі, чи у стосунках, чи вільний. Просто порожня незаповнена графа, – і все. І лише по ходу в розмові вам може пощастити з’ясувати, хто з них одружений. Якщо він зізнається, звісно.

Висновок другий – кожен, хто здається на перший погляд холостяком, може виявитися одруженим.

Далі чоловіки жартували і грайливо казали, що, мовляв, тут і одну жінку важко знайти, а ви аж пару пропонуєте. Хтось жартома попрохав допомогти йому знайти пару до шкарпетки, які він порозкидав.

А один чомусь чомусь про термопару. Якийсь любитель індастріалу і стімпанку, напевне.

Власне, холостяки відписали, що для пошуків спільнота має бути приватною і закритою.

Висновок третій – чоловіки переважно не люблять виставляти своє особисте життя напоказ. Ну хіба що за рідкісним винятком. Тим не менше, у спільнотах вони охоче заводять розмови про зустрічі та знайомства.

Однак, якщо просто так спробувати завести приватну розмову, то холостяк може сприйняти це насторожено. Їм чудово відомо, що жінки на них «полюють», а тому «захопити зненацька» їх буде важко :).

Всі ми любимо свободу і вільні стосунки. Але всі ми також хочемо і вірних, надійних, добрих, турботливих, підтримуючих партнерів або партнерок поруч себе.

У більшості чоловіків настає такий період, коли вони хочуть мати більше спокою, затишку і комфорту. Йдеться не про побутові зручності, бо для цього є кухонні комбайни, пилотяги та домробітниці.

Якщо чоловік добре заробляє, то резону шукати постійну подружку в традиційному сенсі – аби вона його доглядала, – у сучасних холостяків немає ніякого.

Чому я не пишу про шлюб для холостяків? Бо саме по собі існування холостяка вже означає, що шлюб його досі не привабив. Але мати поруч вірну «подружку по життю» мріє майже кожен з них.

Тож, любі холостяки, жінками, як і шкарпетками розкидатися не слід!  Любові вам і злагоди.


Якщо ви бажаєте отримати психологічну консультацію звертайтесь безпосередньо до Вікторії.
Skype: viktoriatalan
e-mail: [email protected]
Профіль у ФБ: Вікторія Таланко
Особистий блог: БЛОГ ВІКТОРІЇ ТАЛАНКО/для розвинених індивідуалістів
Канал Youtube: Viktoria Talanko


Текст та фото Вікторія Таланко ©

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *