Рецепти закоханості для одружених жінок

Що ж робити одруженим жінкам? Де їм шукати натхнення, якщо не в закоханості? Ну а, власне, чому також не в закоханості? Банальніше поради, ніж знову закохатися в свого чоловіка, мабуть, не існує. Власне, якщо ви в парі дорогі одне одному, то з часом закоханість до вас повернеться ще не раз. Ну, але ж це не стається, наче на «замовлення», кожної весни.

Тому пошукаємо інші можливості.

Я теж жінка одружена, і то давно. З досвіду свого та людей, що до мене звертаються, можу сказати, що шлюб сприймається багатьма парами, як неволя. Чоловік і жінка бачать в ньому багато обмежень і зобов’язань, але рідко можуть дозволити собі повністю задовольняти свої власні потреби та бажання.

Основна причина такого явища – це звичка до спільного побуту, отже всі власні потреби та бажання теж починають вважатися спільними. І якщо в когось із подружньої пари з’являються свої, окремі плани, бажання та мрії, це може сприйматися мало чи не зрадою.

Підіграють цьому і суспільні стереотипи та суспільна мораль, часом – застарілі уявлення і традиції. Чоловіки в шлюбі сприймають свою дружину переважно як турботливу берегиню здобутого добробуту, а жінки чоловіка – як надійного виконавця заповітних мрій. При цьому досить часто від дружини чекають, що потреби чоловіка вона поставить на перше місце, а від чоловіка – що про потреби дружини він здогадається сам. Ну бо – у нас же все спільне, отже твої потреби – мої потреби. Таким чином і з’являється відчуття неволі в шлюбі. Черпати натхнення у подружній парі стає дедалі важче, особливо якщо ви є людиною творчою.

У нас із чоловіком, звісно, є спільні потреби, і їх багато. Але це ніяк не заміняє наші особисті бажання, як окремої особистості і власної індивідуальності. Я можу поїхати з чоловіком на рибалку, проте мені від цього не перехочеться їхати на море. А мій чоловік може сходити зі мною на концерт органної музики, але це йому не замінить його улюблений гурт Scorpions. Ми обоє любимо каву з молоком, але він – з цукром, а я – без. Мені подобаються гарні чоловіки, а йому – сексуальні жінки)). І це нормально. Власне, завдяки цьому ми колись і познайомилися. Питання лише в тому, що ми робимо зараз зі своїми уподобаннями. Чи постраждає інший, якщо один з нас реалізує якусь свою потребу? В який спосіб ми реалізуємо свої бажання.

Чого ж найбільше бажає кожна людина? Мабуть, любові? Кохання нас надихає і дає нам енергію до життя. Про це писав ще Фрейд, а його послідовники пояснили, що справа не лише у тваринних інстинктах, а і в духовних емоціях.

Одразу скажу, що чоловіки більше схильні до любові тілесної. В силу сучасного виховання та статевих властивостей. Як чоловікові закохатися і не зруйнувати сім’ю – це питання індивідуальне, або й окрема тема, якщо когось зацікавить. Скажімо, всім відомо, наскільки темпераментними є італійці. Ця особливість їх також спонукає до встановлення міцних соціальних зв’язків – без щоденного спілкування в колі друзів та сім’ї італійці просто померли б з нудьги. Тим не менше, в них не заведено щоб зрілі чоловіки одружувалися із молоденькими дівчатками. Італійці пояснюють це тим, що не зможуть прийти в коло своїх старих давніх друзів з молоденькою дружиною. Бо такій особі не буде про що спілкуватися з дружинами друзів зрілого італійця. Сім’ї в Італії переважно дуже міцні, попри численні флірти, а іноді й адюльтери, як з боку чоловіків, так і з боку жінок.

Ну, але ми не італійці. Тому найбезпечніший спосіб закохатися для одруженої жінки – зробити це у своїй уяві. Адже жінка, на відміну від чоловіка, здатна тривалий час потайки захоплюватися своїм об’єктом пристрасті поза очі, поринаючи у вир кохання лише у своїх мріях.

Найбільшою ерогенною зоною людини є мозок. А в жінок також розвинена тілесна чутливість. Від доторків, легких поцілунків та флірту жінки здатні отримувати неймовірну насолоду. Вони шкірою відчувають звабливого чоловіка навіть якщо перебувають на відстані метру від нього.

Чоловік може дізнатися про власне збудження лише в один спосіб. У жіноцтва ж, фігурально кажучи, настовбурчується кожна клітина її організму.

Чоловік фокусується переважно на двох-трьох деталях зовнішності жінки. Жінка вбирає чоловіка очима, вдихає його запах, слідкує за його рухами, слухає тембр та інтонації голосу, відловлює найменшу зміну емоцій на обличчі тощо. У переважній більшості випадків жінка відчуває сексуальну енергетику «самця», що їй пасує, задовго до того, як він сам зверне на неї увагу. Така енергія кохання дає величезний ресурс до життя, і його варто використовувати.

Зберігаючи силу закоханості жінка дізнається, як стати більш задоволеною у своєму житті й, з часом, ще не раз помітить, наскільки чудовий чоловік є поруч з нею. Або зробить інші важливі висновки для себе.

Слава Богу, у щасливих шлюбах любов присутня завжди. А це означає, що ми з розумінням ставимося до потреб, бажань та мрій своєї половинки.

Ну майже, як до своїх))


Якщо ви бажаєте отримати психологічну консультацію звертайтесь безпосередньо до Вікторії.
Skype: viktoriatalan
e-mail: viktoriatalanko@gmail.com
Профіль у ФБ: Вікторія Таланко
Особистий блог: БЛОГ ВІКТОРІЇ ТАЛАНКО/для розвинених індивідуалістів
Канал Youtube: Viktoria Talanko


Текст Вікторія Таланко ©
Фото Максим Семенюк ©
Фото Соломія Батицька ©

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *