5 ігор з піском/ землею для дітей

  1. Дитяча клумба.Для цієї гри знадобиться контейнер, горщик з-під кімнатної рослини із землею чи звичайна клумба, а також коктейльні палички, спагеті, намистини чи кільця з-під розвиваючих іграшок, чи інші макарони-трубочки. Пропонуємо малюку висаджувати в ґрунт стеблинки квіточок – наші палички. А потім прикрашати стебла квіточками – намистинками чи макаронами.
  2. Смаколики.Для цієї гри потрібна клумба чи пісочниця, а також формочки для випікання печива чи кексів і намистини чи ґудзики. Пропонуємо малюку формочку для випікання, ставимо її на землю і закидаємо чи викладаємо дрібними предметами. Піднявши форму предмети будуть нагадувати, наприклад, квадрат чи прямокутник. Обговоріть це з малюком. Можна у формочки для кексів насипати землю чи пісок та складати туди імпровізовані «родзинки» – ті ж самі ґудзики, скріпки тощо, готовими кексами пригощати іграшок.
  3. Шукачі скарбів.У землю/ пісок заховайте декілька дрібних предметів, наприклад, іграшки з-під кіндер сюрпризів чи жолуді, каштани тощо. Запропонуйте малюку за допомогою дитячої лопаточки відшукати предмети та поскладати у відеречко. Можна заховати прищіпки двох контрастних кольорів та поставити такого ж кольору відеречка. Знайдені «скарби» потрібно скласти у відповідного кольору відеречка.
  4. Театр.Ґрунт чи пісок буде слугувати театральною сценою. Для гри потрібні фігурки тварин, ляльки, машинки. Разом із малюком розповідайте свою казку, переносьте поступово героїв на сцену, нехай малюк завантажує машинку камінцями чи землею тощо. Під час розповіді малюк буде виконувати певні дії із землею: насипати, зробити ямку, притрушувати, поливати тощо.
  5. Художники.Малювання – це чудовий засіб для заспокоєння та розкривання творчого потенціалу малюка. Малювати по піску чи землі можна як паличкою, так і пальчиками. Можна запропонувати і помалювати фарбами, пісок та земля намокнуть і змінять свій вигляд. Також по землі можна викладати малюнки із каштанів, жолудів та інших предметів.


Текст Олена Славінська ©

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *