5 ігор з калюжами на вулиці

  1. Фокусники.Запропонуйте дитині подути мильні бульбашки на калюжі. Цікаво буде спостерігати як вони тримаються на воді. Порівняйте як падають мильні бульбашки у калюжі та просто на землю.
  2. Зайці.Уявіть себе зайчатами та перестрибуйте через маленькі калюжки. У таких іграх головне – це вигадати сюжет, у кого потрібно перевтілитися. Так набагато цікавіше.
  3. Вимірювальники.Рахуємо кроками якого розміру калюжа. Також можна виміряти і глибину, як по чоботу, так і за допомогою палиці. Під час рахування проговорюємо «Один крок, два кроки, три кроки тощо». Таким чином паралельно закріплюємо узгодження слів у мовленні. Ще глибину калюжі можна виміряти дитячою лопаточкою, черпаючи з неї воду у відерце. Порахувавши скільки лопаток, випускаємо водичку назад чи переливаємо у іншу калюжу.
  4. Дослідники.Візьміть із собою на прогулянку декілька речей чи безпосередньо знайдіть на місці. Кидаємо різні предмети у калюжі і досліджуємо які них тонуть, а які ні, пояснюємо чому. Також можна провести експеримент із фарбами, зафарбувати калюжі у різні кольори.
  5. Шукачі калюж.Якщо зайці калюжі перестрибують, то тут навпаки. Можна бігати по калюжах, стрибати, танцювати у них. Головне – це правильний одяг. Гумові високі чобітки та костюм, що не промокає захистять малюка від переохолодження та мокрих ніг.


Фото та текст Олена Славінська ©

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *